Huligani uništavaju Božićnu bajku u Slavonskom Brodu
Na početku Adventa u Slavonskom Brodu počela je Božićna bajka, okićena stabla, postavljeni razni predmeti za slikanje, stavljeno klizalište, okićeni borovi, itd. Ali izgleda da nekome smeta ukrašeno "Korzo".Uništavanje stolica, rušenje ograde oko Jaslica, to je dio vandalizm…

Na početku Adventa u Slavonskom Brodu počela je Božićna bajka, okićena stabla, postavljeni razni predmeti za slikanje, stavljeno klizalište, okićeni borovi, itd. Ali izgleda da nekome smeta ukrašeno "Korzo".Uništavanje stolica, rušenje ograde oko Jaslica, to je dio vandalizma u Slavonskom Brodu.Tako, Brođanima, ali i turistima koji su svoj godišnji odmor odlučili provesti u Slavonskom Brodu, šalje se poruka nekulture, vandalskog ponašanja za sada nepoznate osobe.To je trebala biti Božićna bajka...Zar u Slavonskom Brodu ne može ništa ostati čitavo niti mjesec dana?
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Kamera za nadzor brzine je manje nego kućišta, no kako prepoznati gdje su postavljene?
24. 06. 2026.
Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
