Judaši Judokana se s Međunarodnog turnira u Sarajevu vratili s medaljama
Judo klub Judokan je 23. studenog sudjelovao na Međunarodnom judo turniru u Sarajevu. Na turnir se odazvalo 560 natjecatelja iz 53 kluba iz 6 zemalja, a to su Bosna i Hercegovina, Srbija, Slovenija, Austrija, Crna gora i Hrvatska.Naši judaši su došli kući sa osvojenim odličn…

Judo klub Judokan je 23. studenog sudjelovao na Međunarodnom judo turniru u Sarajevu. Na turnir se odazvalo 560 natjecatelja iz 53 kluba iz 6 zemalja, a to su Bosna i Hercegovina, Srbija, Slovenija, Austrija, Crna gora i Hrvatska.Naši judaši su došli kući sa osvojenim odličnim mjestima i medaljama. Antonela Peći je osvojila zlatnu medalju.Repulec Luka i Begović Šimun su osvojili srebrnu medalju. Begović Šimun je osvojio i brončanu medalju.Leon Drašković, Helena Grgić, Veronika Heig su zaustavljeni na putu za broncu, a bez medalje je ovaj put ostao i Crnković Mateo. Bravo!
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
