JUDOKAN: Angelika Legac osvojila zlatnu medalju na međunardnom turniru u Rumunjskoj
Judo klub Judokan je od 31.5. do 2.6.2019. proveo u Rumunjskom gradu Sibiu, te sudjelovao na jakom međunarodnom judo turniru. U konkurenciji od 560 natjecatelja i 7 država osvojio sljedeće rezultate:Zlatnu medalju je osvojila Legac Angelika. Ona je također osvojila i srebrnu…

Judo klub Judokan je od 31.5. do 2.6.2019. proveo u Rumunjskom gradu Sibiu, te sudjelovao na jakom međunarodnom judo turniru. U konkurenciji od 560 natjecatelja i 7 država osvojio sljedeće rezultate:Zlatnu medalju je osvojila Legac Angelika. Ona je također osvojila i srebrnu medalju. Srebrne medalje su osvojile Peći Antonela i Pečur Dea. Po pobjedu su uspjeli ostvariti Begović Šimun i Drašković Leon, no nažalost nedovoljno do ostvarenja borbe za medalju. Ekipu je vodio trener Milobara Dane.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
