Krenuo veliki bojkot svega. ’Ne trošite ništa, ne plaćajte ništa’
U Hrvatskoj je jučer počeo najavljeni tjedni bojkot trgovačkih lanaca Lidla, Eurospina i dm-a te triju proizvoda - Coca Cole i drugih gaziranih pića, vode u bocama i deterdženata za posuđe - na poziv platforme Halo, inspektore.

U Hrvatskoj je jučer počeo najavljeni tjedni bojkot trgovačkih lanaca Lidla, Eurospina i dm-a te triju proizvoda - Coca Cole i drugih gaziranih pića, vode u bocama i deterdženata za posuđe - na poziv platforme Halo, inspektore.
Danas je opći bojkot svega. Platforma Halo, isnpektore, koja bojkote organizira, poziva potrošaće da danas ne kupuju ništa nigdje. "Jednodnevni bojkot. Svega. DANAS NE KUPUJEMO NIŠTA. Ni fizički ni online. Ne plaćamo ništa", napisali su.
Ispod članka nalazi se anketa s pitanjem:"Hoćete li sudjelovati u današnjem bojkotu?"
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Kamera za nadzor brzine je manje nego kućišta, no kako prepoznati gdje su postavljene?
24. 06. 2026.
Fra Stjepan Hrkač preuzima vodstvo požeških franjevaca i Župe Duha Svetoga
24. 06. 2026.
Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
