Krenuo veliki bojkot svega. ’Ne trošite ništa, ne plaćajte ništa’
U Hrvatskoj je jučer počeo najavljeni tjedni bojkot trgovačkih lanaca Lidla, Eurospina i dm-a te triju proizvoda - Coca Cole i drugih gaziranih pića, vode u bocama i deterdženata za posuđe - na poziv platforme Halo, inspektore.

U Hrvatskoj je jučer počeo najavljeni tjedni bojkot trgovačkih lanaca Lidla, Eurospina i dm-a te triju proizvoda - Coca Cole i drugih gaziranih pića, vode u bocama i deterdženata za posuđe - na poziv platforme Halo, inspektore.
Danas je opći bojkot svega. Platforma Halo, isnpektore, koja bojkote organizira, poziva potrošaće da danas ne kupuju ništa nigdje. "Jednodnevni bojkot. Svega. DANAS NE KUPUJEMO NIŠTA. Ni fizički ni online. Ne plaćamo ništa", napisali su.
Ispod članka nalazi se anketa s pitanjem:"Hoćete li sudjelovati u današnjem bojkotu?"
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Zvjezdan Marjanović i Robert Došen među dobitnicima prestižne glazbene nagrade
08. 06. 2026.
Vikend akcija policije - u županiji utvrđeno 115 prekršaja, motociklist jurio 106 km/h kroz Omanovac
08. 06. 2026.
Hodočašće starijih u Voćin na 23. godišnjicu krunjenja lika Majke Božje Voćinske
08. 06. 2026..jpg)
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
