KUD Slavonija održao godišnju Skupštinu
U nedjelju 06.ožujka u prostorijama društvenog doma u Gornjim Andrijevcima održana je još jedna godišnja Skupština.

U nedjelju 06.ožujka u prostorijama društvenog doma u Gornjim Andrijevcima održana je još jedna godišnja Skupština. Kulturno umjetničko društvo Slavonija održalo je svoju redovnu izvještajnu godišnju Skupštinu udruge. Nazočne je pozdravila predsjednica Darija Rubilović ,izvješća o radu iznijela je tajnica udruge Katarina Rosandić, dok je financijsko izvješće podnio gospodin Krpan. Sve prisutne pozdravio je načelnik općine Josip Pavić zahvalivši se predsjednici te svim članovima na trudu i angažmanu u još jednoj pandemijskoj godini te održanim manifestacijama. Na Skupštini je usvojen plan i program za 2022 godinu dok su sva izvješća jednoglasno usvojena.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Kamera za nadzor brzine je manje nego kućišta, no kako prepoznati gdje su postavljene?
24. 06. 2026.
Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
