Crna kronika

Kutjevčanin predao kilu baruta

Predao kilogram baruta U srijedu 29.

Slika

Predao kilogram baruta

U srijedu 29. ožujka 2022. na području Kutjeva, anonimni građanin je policijskim službenicima predao kilogram baruta. Navedeno su izuzeli policijski službenici i pohranili u prostorije policije do uništenja.

Napominjemo da je akcija „Manje oružja-manje tragedija“ još uvijek u tijeku za sigurniju budućnost bez oružja te da građani bez sankcija mogu predati oružje i eksplozivna sredstva ukoliko ih nedozvoljeno posjeduju i na taj način će učinit svoj dom sigurnijim, a možda će time i spasiti nečiji život. Bitno je da građani sami ne donose oružje i eksplozivna sredstva, već da želju za dragovoljnom predajom prijave na broj 192 te sačekaju dolazak osposobljenih policijskih službenika, koji će na dogovoreno mjesto doći u civilnoj odjeći vozilom bez policijskih obilježja

Prometne nesreće tijekom protekla 24 sata

U srijedu 30. ožujka 2022. oko 8.50 sati u Pakracu na Trgu 76 bataljuna, 56-godišnjakinja koja je upravljala osobnim automobilom marke „Honda“, daruvarskih registarskih oznaka, uključivala se u promet iz dvorišta, a da nije propustila osobni automobil marke „Opel“ austrijskih registarskih oznaka, kojim je upravljala 81-godišnjakinja. Tom prilikom došlo je do udara prednjeg desnog dijela „Opela“ u prednji lijevi dio „Honde“. U prometnoj nesreći 56-godišnjakinja je lakše ozlijeđena i protiv nje slijedi prekršajni nalog zbog počinjenog prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama.

Dogodila se prometna nesreća s materijalnom štetom u mjestu Lukač.

Komentari

Ostavite komentar

0 / 2000

Učitavanje komentara…

Povezane vijesti

Kutjevo d.d. - Kad misliš na graševinu....