Ljetna večer u sokaku ponovo okupila Bišinlije sa svih strrana

Priredba mještana Novih Bešinaca pod nazivom Ljetna večer u sokaku okupila je po drugi puta tamošnje žitelje, ali i one izvan toga kraja koji žive i rade na drugim područjima uključujući inozemstvo.

Prvo okupljanje bilo je prošle godine kod tamošnjeg Društvenog doma, a mještani su se i ove godine samo organizirali, te uz pomoć sponzora osigurali hranu i piće za ovu prigodu. Ideja o okupljanju nastala je prošle godine, a najavljuju nastavak tradicije i sljedećih ljeta.

I ove godine pomogli su organizaciju okupljanja mnogi mještani, te poduzetnici, kao i dio njih iz Kaptola koji su prepoznali vrijednost ovakvih susreta.

Došao ih je pozdraviti i načelnik kaptolačke općine Dario Lončarević. Tom prilikom predsjednik Mjesnog odbora Novi Bešinci Miro Vidić zahvalio je mještanima na odazivu i suradnji ističući složnost svih u selu.

Bilo je veselo uz nastup glazbenog sastava D&M, a pjesme su odjekivale pod Papukom do kasnih noćnih sati.

-Hvala svima koji su se odazvali i ove godine na naše druženje koje će se nastaviti i dalje, velika zahvala našem predsjedniku sela Miri Vidiću, blagajnika Zdenku Prkačinu, te ostalima koji su sudjelovali u pripremama i organizaciji kao i našim sponzorima – poručili su organizatori.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti
.jpg)
.jpg)
Anketa
Koji je najveći problem slavonske poljoprivrede?


