Lucija Grbeš ponovno na postolju, osvojila je OP Vinkovaca do 14 godina!
Dvanaestogodišnja Lucija Grbeš nastavila je niz sjajnih rezultata i drugi vikend zaredom popela se na pobjedničko postolje.

Dvanaestogodišnja Lucija Grbeš nastavila je niz sjajnih rezultata i drugi vikend zaredom popela se na pobjedničko postolje. Nakon što je prošlog vikenda u Zagrebu osvojila treće mjesto na turniru, ovaj put je otišla korak dalje i dominantno osvojila Otvoreno prvenstvo Vinkovaca do 14 godina.
Lucija je osvojivši zlatnu medalju još jednom dokazala svoju kvalitetu i veliku borbenost, a nakon niza sjajnih nastupa, mlada tenisačica pokazuje da se na nju ozbiljno može računati u budućnosti. S obzirom na formu koju je prikazala u posljednja dva turnira, nema sumnje da nas od nje očekuju još mnoge velike pobjede!
Čestitamo Luciji na odličnom rezultatu!
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:



