Luka Hećimović ponovno izabran za predsjednika MHDZ Požega
Na redovitoj Izbornoj skupštini Mladeži HDZ-a za grad Požegu, dosadašnji predsjednik Luka Hećimović ponovno je dobio povjerenje izaslanika te je jednoglasno izabran za predsjednika na još jedan dvogodišnji mandat u kojem će nastaviti voditi Mladež HDZ-a Požega.

Na redovitoj Izbornoj skupštini Mladeži HDZ-a za grad Požegu, dosadašnji predsjednik Luka Hećimović ponovno je dobio povjerenje izaslanika te je jednoglasno izabran za predsjednika na još jedan dvogodišnji mandat u kojem će nastaviti voditi Mladež HDZ-a Požega.
Za potpredsjednike su izabrani Lovro Barić Pilić i Petar Pavić, dok je za tajnicu Gradskog odbora Mladeži HDZ-a Požega izabrana Ivana Pavelić.
Izbornoj je skupštini nazočio i predsjednik Gradskog odbora HDZ-a Požega prof.dr.sc. Borislav Miličević, čestitavši okupljenim i izabranim članovima stranačke mladeži na dosadašnjem uspješnom radu, poželjevši im puno uspjeha i u idućem razdoblju, ne samo kroz stranačko djelovanje već kroz životni razvoj njih kao mladih ljudi koji će sutra biti spremni preuzeti i odgovorne uloge u društvenoj zajednici, zaključivši kako i dalje mogu računati na punu podršku stranačkih seniora. Izvor: HDZ Požega
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Kamera za nadzor brzine je manje nego kućišta, no kako prepoznati gdje su postavljene?
24. 06. 2026.
Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
