Mladi članovi Stolnoteniskog kluba Požega kroz kvalifikacije u Bjelovaru ostvarili plasman na Prvenstvo Hrvatske
Na kvalifikacijama za Prvenstvo Hrvatske u stolnom tenisu za kategorije mlađih kadeta, mlađih kadetkinja i juniorki koje je održano Bjelovaru natjecali su se i mladi članovi Stolnoteniskog kluba Požega.

Na kvalifikacijama za Prvenstvo Hrvatske u stolnom tenisu za kategorije mlađih kadeta, mlađih kadetkinja i juniorki koje je održano Bjelovaru natjecali su se i mladi članovi Stolnoteniskog kluba Požega.
Plasman na državno prvenstvo je ostvarila i mlađekadetska ekipa te pojedinačno Ivan Smiljanić, Tom Pirc , Lucija Novak (MK) te Nera Vujasinović (J). Prvenstvo Hrvatske za ove kategorije održat će se od 10. do 12.svibnja u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc.
U požeškom klubu se nadamo što boljem uspjehu svojim članova na državnoj završnici i što većem broju navijača na ovom natjecanju.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
