Mladi judaši iz Čaglina ponovno briljirali – „Slavonac“ među najboljima na međunarodnom turniru u Osijeku!
Mladi sportaši Judo kluba „Slavonac“ Čaglin briljirali su na međunarodnom turniru „Memorijal Josipa Potneka“ u Osijeku, koji je okupio 514 natjecatelja iz 37 klubova i triju država!

Mladi sportaši Judo kluba „Slavonac“ Čaglin briljirali su na međunarodnom turniru „Memorijal Josipa Potneka“ u Osijeku, koji je okupio 514 natjecatelja iz 37 klubova i triju država!
Naši judaši osvojili su čak 3 zlatne, 2 srebrne i 7 brončanih medalja, a klub je zauzeo sjajno 6. mjesto u ukupnom poretku – još jedan dokaz predanog rada, talenta i zajedništva čaglinskih boraca.
Posebne čestitke zlatnim judašima Ivi Čančar, Emi Blagojević i Bruni Bluhi, ali i svim ostalim natjecateljima koji su hrabro branili boje svog kluba.
– Sljedeći vikend nastavljamo u Mostaru na Borsa Openu, gdje ćemo ponovno dati sve od sebe – poručio je trener Robert Garc.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Kamera za nadzor brzine je manje nego kućišta, no kako prepoznati gdje su postavljene?
24. 06. 2026.
Fra Stjepan Hrkač preuzima vodstvo požeških franjevaca i Župe Duha Svetoga
24. 06. 2026.
Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
