Na baušteli u Njemačkoj poginuo mladić (22) iz susjedne županije
Na društvenim mrežama se unazad nekoliko dana proširila vijest o tragičnoj smrti hrvatskog državljanina u njemačkom gradu Leverkusenu.

Na društvenim mrežama se unazad nekoliko dana proširila vijest o tragičnoj smrti hrvatskog državljanina u njemačkom gradu Leverkusenu.
"Zbog puknuća sajle dizalice, s velike je visine pao teret težak nekoliko tona, pri čemu je poginuo mladi 22-godišnji radnik iz slavonskobrodskog naselja Podvinje", piše portal Sbplus o tragičnom događaju koji se zbio 29.kolovoza.
Isti je portal objavio da je mladić koji je smrtno stradao Ivan Kopić iz Podvinja, rođen 2002.godine. Sprovod će se održati sutra, 5. rujna, u Podvinju.
Obitelji, rodbini, prijateljima i poznanicima ovim putem izražavamo sućut.https://plusportal.hr/zivot/u-cetvrtak-pogreb-mladica-stradalog-na-njemackom-gradilistu-54013
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Pobjednik Šahovskog turnira u Čaglinu 84-godišnji velemajstor Milan Vukić iz Banja Luke
10. 08. 2026.
Molitveno bdijenje u požeškoj crkvi sv. Lovre u predvečerje svečeva blagdana
10. 08. 2026.
Osušeni vijenci braniteljima: Gdje je odgovornost Komunalca i direktorice Puntarić?
09. 08. 2026..jpg)
Anketa
Koji je najveći problem slavonske poljoprivrede?