Našičanin dva puta u par sati isključen iz prometa zbog pijane vožnje
Policija je u Našicama, u roku od samo nekoliko sati, dva puta isključila iz prometa 64-godišnjeg vozača automobila, koji je u oba slučaja za volanom bio pod utjecajem alkohola, izvijestila je osječko-baranjska policijska uprava.

Policija je u Našicama, u roku od samo nekoliko sati, dva puta isključila iz prometa 64-godišnjeg vozača automobila, koji je u oba slučaja za volanom bio pod utjecajem alkohola, izvijestila je osječko-baranjska policijska uprava.
U policiji kažu da je jučer nešto poslije 18 sati, tijekom nadzora prometa, u Našicama zaustavljen 64-godišnjaka s 0.71 promila alkohola u krvi. No policajci su ubrzo utvrdila da je istoga dana oko 14.20 sati već bio isključen iz prometa, također jer je vozio pijan.
Zbog toga je odveden u policijske prostorije na otrježnjenje, a dobio je i prekršajni nalog s kaznom od 1710 eura i šestomjesečnom zabranom vožnje, a po pravomoćnosti će mu se pripisati i devet negativnih prekršajnih bodova, navode u policiji.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Precizne brazde za naslov najboljih: Poznati pobjednici županijskog natjecanja orača
12. 06. 2026.
Misa zahvalnica u požeškoj Katedrali prigodom završetka nastavne godine
12. 06. 2026.
Vinko Grgić podnio ostavku: "Trajno se povlačim iz politike jer više ne vidim smisao; bila mi je čast služiti Vama i našem gradu"
12. 06. 2026..jpg)
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
