Natjecanje mladih gimnastičarki iz Slavonije i Baranje u Požegi
Požeško Gimnastičko društvo Sokol uspješno je organiziralo Kup Slavonije i Baranje u gimnastici za djevojčice, točnije Kup Hrvatske - regija istok, koji je jučer održan u Sportskoj dvorani "Tomislav Pirc" u Požegi, okupivši mlade gimnastičarke iz Požege, Vukovara, Osijeka, S…

Požeško Gimnastičko društvo Sokol uspješno je organiziralo Kup Slavonije i Baranje u gimnastici za djevojčice, točnije Kup Hrvatske - regija istok, koji je jučer održan u Sportskoj dvorani "Tomislav Pirc" u Požegi, okupivši mlade gimnastičarke iz Požege, Vukovara, Osijeka, Slavonskoga Broda, Valpova, Đakova i Beloga Manastira.
Okupljene gimnastičarke, njihove trenere i roditelje te ostale gledatelje pozdravili su Domagoj Vujnović, predsjednik GD-a Sokol te gradonačelnik Požege prof.dr.sc. Borislav Miličević koji je i otvorio natjecanje.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Zvjezdan Marjanović i Robert Došen među dobitnicima prestižne glazbene nagrade
08. 06. 2026.
Vikend akcija policije - u županiji utvrđeno 115 prekršaja, motociklist jurio 106 km/h kroz Omanovac
08. 06. 2026.
Hodočašće starijih u Voćin na 23. godišnjicu krunjenja lika Majke Božje Voćinske
08. 06. 2026..jpg)
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
