Obilazak dežurnih službi u novogodišnjoj noći
U novogodišnjoj noći zaposlenike dežurnih službi u Požegi posjetili su gradonačelnik Darko Puljašić i župan Alojz Tomašević. Prije zajedničkog dočeka u požeškoj šetališnoj zoni, gradonačelnik i župan obišli su Centar 112, DVD i JVP, Dom zdravlja, HEP, Policiju, Tekiju, djela…

U novogodišnjoj noći zaposlenike dežurnih službi u Požegi posjetili su gradonačelnik Darko Puljašić i župan Alojz Tomašević. Prije zajedničkog dočeka u požeškoj šetališnoj zoni, gradonačelnik i župan obišli su Centar 112, DVD i JVP, Dom zdravlja, HEP, Policiju, Tekiju, djelatnike požeške vojarne te hitni prijem Opće županijske bolnice.- Večeras smo posjetili sve one službe koje rade 24 sata. Dok se mi ostali zabavljamo i veselimo, u dobrom raspoloženju dočekujemo Novu godinu, ovdje su naši prijatelji koji se brinu da grad funkcionira, da pomognu tamo gdje se ukaže potreba. Stoga smo ih posjetili, zahvalili im na trudu i osjećaju sigurnosti koji nam poklanjaju i u ovoj noći te im poželjeli što manje posla, a što više spremnosti i kvalitetnih materijalnih uvjeta na dobrobit cijele zajednice. I naravno, sretnu 2019. godinu. - rekao je gradonačelnik Darko Puljašić.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Kamera za nadzor brzine je manje nego kućišta, no kako prepoznati gdje su postavljene?
24. 06. 2026.
Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
