OŠ Antuna Kanižlića predstavila izložbu Prava djeteta i pripremila priredbu povodom Dana škole
OŠ Antuna Kanižlića, danas je povodom Dana škole predstavila izložbu "Prava djeteta" u Gradskom kazalištu Požega u galeriji „Ciraki“.“Večeras je završni događaj povodom Dana škole kojeg smo obilježavali tijekom mjeseca studenog kroz projekt "Kanižlićevi dani". Predstava nosi…

OŠ Antuna Kanižlića, danas je povodom Dana škole predstavila izložbu "Prava djeteta" u Gradskom kazalištu Požega u galeriji „Ciraki“.“Večeras je završni događaj povodom Dana škole kojeg smo obilježavali tijekom mjeseca studenog kroz projekt "Kanižlićevi dani". Predstava nosi naziv "Dijete" i prati život djeteta od rođenja do završetka osnovne škole. Nosi i važnu poruku - dotakli smo se odlazaka mladih i želje djece da se to zaustavi. Obzirom da je danas i Međunarodni dan dječjih prava, spomenuli smo se i toga. Vezano za to, u Galeriji "Ciraki" je postavljena izložba dječjih radova na kojima su djeca naše Škole crtala i pisala poruke odraslima.“, rekla nam je učiteljica i voditeljica aktivnosti vezanih za Dan škole, Ksenija Teskač.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
