OŠ ʺMladostʺ Jakšić sportom protiv vršnjačkog nasilja
I ove godine OŠ "Mladost" Jakšić obilježila je "Dan ružičastih majica". Organizacijski tim na čelu s ravnatelj Obradovićem te nastavnicima Marijanom Matijević, Dragom Kifer, Slavicom Filipović i Melitom Horžicky – Radotić odlučio je da ove godine umjesto radionica o nenasilj…

I ove godine OŠ "Mladost" Jakšić obilježila je "Dan ružičastih majica". Organizacijski tim na čelu s ravnatelj Obradovićem te nastavnicima Marijanom Matijević, Dragom Kifer, Slavicom Filipović i Melitom Horžicky – Radotić odlučio je da ove godine umjesto radionica o nenasilju ovaj dan bude posvećen sportu jer je temeljni princip sporta u Hrvatskoj sport bez nasilja, rasističkog ili ksenofobičnog ponašanja.
Provedene su dvije aktivnosti: "Rukometom protiv nasilja gdje su se natjecali učenici i učenice 5. i 8. razreda te "Graničarem protiv nasilja" za učenike 1. i 4. razreda.
Budući da je škola "Mladost" Jakšić nositelj županijskog projekta "Bonton" učenici su još jednom pokazali kako se treba ponašati na sportskim terenima, i kao natjecatelji i kao navijači. U ovom projektnom danu sudjelovali su svi učenici i učitelji, a pobjedničke ekipe nagrađene su prigodnim poklonima.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Kamera za nadzor brzine je manje nego kućišta, no kako prepoznati gdje su postavljene?
24. 06. 2026.
Fra Stjepan Hrkač preuzima vodstvo požeških franjevaca i Župe Duha Svetoga
24. 06. 2026.
Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
