OŠ ʺZdenka Turkovićʺ Kutjevo: Uspješno smo proveli humanitarnu akciju ʺAdventski kalenDARʺ!
Nakon prošlogodišnje akcije i brojnih iskustava nesebičnosti i dobrote i ove godine u došašću Caritas Požeške biskupije provodio je projekt Adventski kalenDAR koji je za cilj imao potaknuti sve nas da svojim odricanjem i darivanjem pomognemo najpotrebnijima.

Nakon prošlogodišnje akcije i brojnih iskustava nesebičnosti i dobrote i ove godine u došašću Caritas Požeške biskupije provodio je projekt Adventski kalenDAR koji je za cilj imao potaknuti sve nas da svojim odricanjem i darivanjem pomognemo najpotrebnijima. Kako nam je to svima bila prilika vježbati nesebičnu ljubav i dobrotu i ove smo se godine, kao i protekle, u matičnoj i područnim školama uključili u ovu hvale vrijednu akciju.
Nakon što smo kroz advent skupljali svoje darove, iste smo proslijedili potrebitima u župi Kutjevo i župi Vetovo. Ljubav je zapravo najveća onda kada se dijeli s bližnjima, a posebno s onima kojima je pomoć potrebna. Zbog toga možemo svi biti ponosni jer smo i ove godine kroz ovu akciju mogli osjetiti pravi smisao Božića i donijeti osmjeh na lica mnogih ljudi- stoji u objavi OŠ Zdenka Turković Kutjevo.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Pobjednik Šahovskog turnira u Čaglinu 84-godišnji velemajstor Milan Vukić iz Banja Luke
10. 08. 2026.
Molitveno bdijenje u požeškoj crkvi sv. Lovre u predvečerje svečeva blagdana
10. 08. 2026.
Osušeni vijenci braniteljima: Gdje je odgovornost Komunalca i direktorice Puntarić?
09. 08. 2026..jpg)
Anketa
Koji je najveći problem slavonske poljoprivrede?