Plesna radionica Ilijane Lončar: Najava gostovanja u Sjevernoj Makedoniji
Umjetnička organizacija Plesna radionica Ilijane llijane Lončar pozvana je ovaj vikend na 11.DANCE FEST - KUMANOVO.

Umjetnička organizacija Plesna radionica Ilijane llijane Lončar pozvana je ovaj vikend na 11.DANCE FEST - KUMANOVO. Organizator festivala je Dance studio Mak, dugogodišnji plesni prijatelji Požeškog Plesokaza.
Festival je to koji će u subotu 22. travnja 2023. u Centru za kulturu "Trajko Prokopiev" okupiti preko 400 plesača iz Makedonije, Slovenije i Hrvatske, a među ukupno 40 prijavljenih koreografija, 3 će otplesati naše srednjoškolke Marta Matošević i Larisa Zelenbaba koje će koreografijama "Two as one", "Visible in the dark" i "Feel the vibe" predstaviti rad UO Plesna radionica Ilijane Lončar.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Kamera za nadzor brzine je manje nego kućišta, no kako prepoznati gdje su postavljene?
24. 06. 2026.
Fra Stjepan Hrkač preuzima vodstvo požeških franjevaca i Župe Duha Svetoga
24. 06. 2026.
Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
