Alles nogometno prvenstvo
Društvo

Počelo blagdansko ušminkavanje grada

Počelo je blagdansko ušminkavanje Grada Požege.Jutros smo zatekli radnike na Trgu Svetog Trojstva kako postavljaju blagdanske lampice koje se još uvijek neće upaliti. Tek su u tijeku sve pripreme za ovogodišnje božićno požeško gradsko ruho.Blagdanske dekoracije bit će postav…

Slika

Počelo je blagdansko ušminkavanje Grada Požege.

Komentari

Ostavite komentar

0 / 2000

Učitavanje komentara…

Povezane vijesti

Master gradnja