Poništena odluka o Toplicama Lipik kao tercijarnom centru za prihvat oboljelih od koronavirusa
Kako smo prethodno pisali Župan odlučio: Pacijenti s koronom idu u "toplice"!

Kako smo prethodno pisali Župan odlučio: Pacijenti s koronom idu u "toplice"! doznajemo da je ta odluka poništena!
Prema najnovijoj odluci Stožera civilne zaštite Požeško-slavonske županije donesena je odredba kojom se stavlja izvan snage ranije doneseno rješenje o proglašenju Toplica Lipik kao tercijarnog centra za prihvat lakše oboljelih pacijenata od virusa Covid-19, doznali smo od Darka Kelemena, ravnatelja ove lipičke zdravstvene ustanove.
Ravnatelj Kelemen je i ovaj put istaknuo da Toplice Lipik i dalje posluju normalno, odnosno u skladu sa svojom osnovnom djelatnošću, što su zapravo radili i dosad.
Izvor: Compas.com
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
