Poplava ponovno uništila igralište Nogometnog kluba Dinamo u Vidovcima
U utorak, 18. 08. 2020. nakon velikih padalina koje su pogodile Požeštinu te nakon bujica u prigradskom požeškom naselju Vidovci posebno su nastradali sportski tereni i prostorije Nogometnog kluba Dinamo koji su tom prilikom potpuno potopljeni. Tog dana je nastradala i većin…

U utorak, 18. 08. 2020. nakon velikih padalina koje su pogodile Požeštinu te nakon bujica u prigradskom požeškom naselju Vidovci posebno su nastradali sportski tereni i prostorije Nogometnog kluba Dinamo koji su tom prilikom potpuno potopljeni.
Tog dana je nastradala i većina opreme i strojeva koji služe za održavanje igrališta. Isto se dogodilo i tijekom 2014. godine kad je i cijela slavonska regiija bila u dva navrata u istoj situaciji.
Do saniranja štete prva momčad Dinama će svoje domaće utakmice u Međužupanijskoj nogometnoj ligi Slavonski Brod - Požega igrati na Stadionu Slavonije. Tako će Vidovčani već u nedjelju, 30. kolovoza s početkom u 17,30 sati na Stadionu kraj Orljave ugostiti NK Svačić (Stari Slatinik) u sklopu 2. kola.
Mlađe kategorije Dinama svoje domaće prvenstvene utakmice igrat će na Igralištu NK Požega na Sportsko-rekreacijskom centru.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
