Posjete ležećim bolesnicima u OŽB Požega od danas su dopuštene
Opća županijska bolnica Požega javila je kako su posjete svim ležećim bolesnicima u OŽB Požega od danas dopuštene jer gripa u Požeštini prolazi. Posjete su bile zabranjene skoro mjesec dana zbog gripe, o čemu smo pisali te je jedna starija osoba i umrla zbog posljedica gripe…

Opća županijska bolnica Požega javila je kako su posjete svim ležećim bolesnicima u OŽB Požega od danas dopuštene jer gripa u Požeštini prolazi. Posjete su bile zabranjene skoro mjesec dana zbog gripe, o čemu smo pisali te je jedna starija osoba i umrla zbog posljedica gripe i samog zdravstvenog stanja.Dakle, svi koji žele posjetiti svoje prijatelje ili rodbinu, od danas to mogu učiniti radnim danima od 16 do 17 sati, a nedjeljom, praznicima i blagdanima od 10 do 11 sati.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
