Požeški nastavnici moći će na razmjenu u Šri Lanku i Indiju- VUP potpisao nove Erasmus ugovore
Krajem studenog,28.11., u gradu Kochi u Indiji, Veleučilište u Požegi potpisalo je Erasmus+ ugovore s novim partnerskim institucijama u okviru KA107, University of Kelanya (Šri Lanka) i Toc H Institute of Science and Technology (Indija).Na potpisivanju, predstavljanju našeg …

Krajem studenog,28.11., u gradu Kochi u Indiji, Veleučilište u Požegi potpisalo je Erasmus+ ugovore s novim partnerskim institucijama u okviru KA107, University of Kelanya (Šri Lanka) i Toc H Institute of Science and Technology (Indija).Na potpisivanju, predstavljanju našeg veleučilišta i koordinacijskom sastanku su bili prisutni članovi Erasmus povjerenstva Barbara Pisker, Ivana Mikić i Berislav Andrlić, te sa strane partnerskih institucija A.Chamaru de Alwis i Hareesh N. Ramanathan. U tekućoj akademskoj godini biti će realizirane prve odlazne i dolazne mobilnosti nastavnika.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
