Predstavnici Grada Požege u radnom posjetu Banja Luci
Delegacija Grada Požege, predvođena Jelenom Vidović, pročelnicom Upravnog odjela za komunalne djelatnosti i gospodarenje i Majom Petrović, pročelnicom Upravnog odjela za društvene djelatnosti, te ravnateljicom Lokalne razvojne agencije Požega Idom Dumančić, posjetila je Banj…

Delegacija Grada Požege, predvođena Jelenom Vidović, pročelnicom Upravnog odjela za komunalne djelatnosti i gospodarenje i Majom Petrović, pročelnicom Upravnog odjela za društvene djelatnosti, te ravnateljicom Lokalne razvojne agencije Požega Idom Dumančić, posjetila je Banja Luku. Tijekom posjeta održan je sastanak s potpredsjednikom Republike Srpske iz reda hrvatskog naroda, dr. Davorom Pranjićem, na kojem su raspravljane mogućnosti i izazovi prekogranične suradnje.
U sklopu sastanka, delegacija iz Požege susrela se i s predstavnicima hrvatskih udruga, Banjolučke biskupije i obrazovnih institucija Ovaj susret bio je prilika za razmjenu iskustava i ideja o daljnjem jačanju kulturnih i obrazovnih veza između dviju regija. Posjet je istaknuo važnost prekogranične suradnje u jačanju gospodarskih, kulturnih i socijalnih odnosa te postavio temelje za buduće zajedničke projekte koji će pridonijeti razvoju i povezivanju zajednica s obje strane granice.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Zvjezdan Marjanović i Robert Došen među dobitnicima prestižne glazbene nagrade
08. 06. 2026.
Vikend akcija policije - u županiji utvrđeno 115 prekršaja, motociklist jurio 106 km/h kroz Omanovac
08. 06. 2026.
Hodočašće starijih u Voćin na 23. godišnjicu krunjenja lika Majke Božje Voćinske
08. 06. 2026..jpg)
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
