SANACIJA ŠTETE U TIJEKU: Mole se građani da budu oprezni prilikom šetnje gradom
Sedam dana nakon zastrašujućeg nevremena koje je zahvatilo Požeštinu- Požegu, Pleternicu, Kutjevo, Kaptol i Jakšić, obišli smo danas uži dio grada da vidimo kako napreduju radovi i sanacija štete na građevinskim objektima.

Sedam dana nakon zastrašujućeg nevremena koje je zahvatilo Požeštinu- Požegu, Pleternicu, Kutjevo, Kaptol i Jakšić, obišli smo danas uži dio grada da vidimo kako napreduju radovi i sanacija štete na građevinskim objektima.
Naime, u nekoliko su nas navrata kontaktirali građani koji kažu kako su svjedočili otpadanju žbuke i crjepova s oštećenih objekata na nogostup kojim redovito prolaze. S obzirom na to da se radi o centru grada gdje se svakodnevno kreće veliki broj ljudi (ne zaboravimo i djeca), ovim putem bismo samo željeli upozoriti građane da ipak malo pripaze prilikom šetnje gradom jer nije sva šteta sanirana.
U nevremenu su stradali mnogi objekti i jednostavno dosad nije bilo dovoljno vremena, ni ljudske snage, a niti materijala da se sve to sanira. Samo malo više opreza prilikom šetnje i ne bi se trebale dogoditi još veće tragedije.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Kamera za nadzor brzine je manje nego kućišta, no kako prepoznati gdje su postavljene?
24. 06. 2026.
Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
