UPRAVO POTVRĐENO 034PORTAL-U: Tri osobe u Požegi napale policajca i ozlijedile ga
Prema za sada neslužbenim informacijama, danas se u Jagodnjaku odvijala prava drama.

Prema za sada neslužbenim informacijama, danas se u Jagodnjaku odvijala prava drama. Naime, kako doznajemo otac, sin i još jedna osoba fizički su nasrnuli na policajca, a koji je tom prilikom ozlijeđen i prevezen u OŽB Požega.
Policajac je pokušao zaustaviti mladića na motoru koji je istim upravljao bez vozačke dozvole, ali on je pobjegao u dvorište. Odmah za njim dojurio je i policajac, a ondje su ga dočekale tri muške osobe koje su nasrnule na njega.
"U Požegi je napadnut policijski službenik, napale su ga tri osobe. Jedna osoba je 1961. godište, a ostale dvije osobe su 2000. godište. Policijski službenik je prevezen u OŽB Požega, a za sada nam nisu poznate njegove ozlijede. Slijedi daljnje kriminalističko istraživanje.", potvrdio nam je policijski službenik za odnose s javnošću, Jelić Siniša.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Pobjednik Šahovskog turnira u Čaglinu 84-godišnji velemajstor Milan Vukić iz Banja Luke
10. 08. 2026.
Molitveno bdijenje u požeškoj crkvi sv. Lovre u predvečerje svečeva blagdana
10. 08. 2026.
Osušeni vijenci braniteljima: Gdje je odgovornost Komunalca i direktorice Puntarić?
09. 08. 2026..jpg)
Anketa
Koji je najveći problem slavonske poljoprivrede?