Stožer izvijestio: Pozitivna ženska osoba koja se vratila iz Švedske
U posljednja 24 sata na području Brodsko-posavske županije bilježi se 1 nova osoba pozitivna na virus SARS-CoV-2.

U posljednja 24 sata na području Brodsko-posavske županije bilježi se 1 nova osoba pozitivna na virus SARS-CoV-2. Radi se o ženskoj osobi koja se nedavno vratila iz Švedske.
Danas se, također iz Švedske, vratila manja skupina od 3 radnika jedne slavonskobrodske tvrtke s gradilišta s kojeg je u prethodnim skupinama bilo više oboljelih osoba i njihovih obiteljskih kontakata od COVID-19. Stoga su svi testirani odmah po ulasku u RH te im je određena epidemiološka mjera 14-dnevne samoizolacije u županijskoj karanteni.
Ukupan broj oboljelih osoba na području Brodsko-posavske županije sada iznosi 42, ozdravilo je 18 osoba, a uz 1 ranije preminulu osobu, trenutno su 23 aktivne oboljele osobe od COVID-19.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
