Sutra svi na 2. Moto Oktoberfest u organizaciji MK ʺTsunamiʺ
Moto klub "Tsunami" iz Požege sutra 28. rujna organizira 2. Moto Oktoberfest. Organizator poziva sve bajkere, ljubitelje motora i sve ostale građane da se pridruže od 15. sati uz besplatan grah, kobasice, vrhunsku rakiju i piće po promotivnim cijenama. Sve prisutne zabavljat…

Moto klub "Tsunami" iz Požege sutra 28. rujna organizira 2. Moto Oktoberfest. Organizator poziva sve bajkere, ljubitelje motora i sve ostale građane da se pridruže od 15. sati uz besplatan grah, kobasice, vrhunsku rakiju i piće po promotivnim cijenama. Sve prisutne zabavljat će već svima poznati "Fair Play Band" iz Slavonskog Broda uz GO GO plesačice! Sve goste očekuju tombole po simboličnoj cijeni od 30 kuna, a najbitnije je da je svaka tombola dobitna.Vidimo se u prostorijama Moto Kluba Tsunami, Zrinska 16 u Požegi
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
