U Brčinu održan 11. memorijalni malonogometni turnir
U nedjelju 21.lipnja u naselju Brčino održan je memorijalni malonogometni turnir.

U nedjelju 21.lipnja u naselju Brčino održan je memorijalni malonogometni turnir. U organizaciji udruge M&M DILJ Brčino i Ravan u čast na članove Marka Sulića i Mate Pauna ove godine turnir je održan jedanaestu godinu za redom.
Turnir je kao i svake godine imao humanitarni karakter, igrao se po sistemu 5+1 igrač, a sudjelovale su 23 ekipe.Niti jučerašnji nepovoljni vremenski uvjeti nisu uspjeli zaustaviti jedan od najjačih malonogometnih turnira na ovim prostorima.
Kao i svake godine ipak do duboko u noć ostale su samo najbolje ekipe osvojivši bogate nagrade.
Poredak je sljedeći:1. mjesto “Power play”2. mjesto “Logara”3. mjesto “HVIDR-a”Čestitamo ekipama!
Izvor: sibinj.hr
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
