Učenici OŠ A. Kanižlića sami izradili ukrase i pekli kolače
Danas je u OŠ Antuna Kanižlića održan sedmi tradicionalni "Božićni sajam" kojim se pomaže učenicima OŠ A. Kanižlića koji su slabijeg imovinskog stanja u odlasku na terensku nastavu."Sudjelujući kao Škola u EU projektima, svjedočimo zahtjevima socijalne osjetljivosti koja upu…

Danas je u OŠ Antuna Kanižlića održan sedmi tradicionalni "Božićni sajam" kojim se pomaže učenicima OŠ A. Kanižlića koji su slabijeg imovinskog stanja u odlasku na terensku nastavu."Sudjelujući kao Škola u EU projektima, svjedočimo zahtjevima socijalne osjetljivosti koja upućuje na poticanje humanitarnog rada kao uobičajena tradicija zapadnoeuropske civilizacije.Kao dio te Europe, iako u materijalnom pogledu na potpuno drugačijoj razini i mi svojim poduzetništvom potičemo naše učenike, roditelje i sugrađane da prihvate materijalnu različitost i pomognu u trenutku potrebe.Možda i nemamo puno, no vrijedne ruke naših učenika, učitelja i roditelja pomogle su naša nastojanja da u ovo božićno vrijeme darivanja učinimo za naše potrebite učenike sve što možemo." - rekla je voditeljica projekta Renata Marinić Na otvorenju sajma prisustvovao je i gradonačelnik Puljašić koji je poklonio ulaznice za klizalište.Čestitam vam i zahvaljujem što kod naših najmlađih razvijate empatiju i pomažete onima koji nisu te sreće da mogu dobiti baš sve što požele. Drago mi je doći na ovaj sajam, ovdje se uvijek osjeti puno ljubavi i dobrih emocija kakve trebamo gajiti jedni prema drugima- rekao je gradonačelnik Puljašić.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti
Zlatni Lug predstavio novi jelovnik: Slavonski specijaliteti u modernom ruhu
25. 06. 2026.
Nova terasa i posebna pogodnost za goste: Mama Mia La Pasta u narednih deset dana nudi 20 posto popusta na kompletnu ponudu
25. 06. 2026.
Vidovci postaju središte navijačke atmosfere uz kviz i vrijedne nagrade: Subota, 27. lipnja
25. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
