Učenici OŠ A. Kanižlića sami izradili ukrase i pekli kolače
Danas je u OŠ Antuna Kanižlića održan sedmi tradicionalni "Božićni sajam" kojim se pomaže učenicima OŠ A. Kanižlića koji su slabijeg imovinskog stanja u odlasku na terensku nastavu."Sudjelujući kao Škola u EU projektima, svjedočimo zahtjevima socijalne osjetljivosti koja upu…

Danas je u OŠ Antuna Kanižlića održan sedmi tradicionalni "Božićni sajam" kojim se pomaže učenicima OŠ A. Kanižlića koji su slabijeg imovinskog stanja u odlasku na terensku nastavu."Sudjelujući kao Škola u EU projektima, svjedočimo zahtjevima socijalne osjetljivosti koja upućuje na poticanje humanitarnog rada kao uobičajena tradicija zapadnoeuropske civilizacije.Kao dio te Europe, iako u materijalnom pogledu na potpuno drugačijoj razini i mi svojim poduzetništvom potičemo naše učenike, roditelje i sugrađane da prihvate materijalnu različitost i pomognu u trenutku potrebe.Možda i nemamo puno, no vrijedne ruke naših učenika, učitelja i roditelja pomogle su naša nastojanja da u ovo božićno vrijeme darivanja učinimo za naše potrebite učenike sve što možemo." - rekla je voditeljica projekta Renata Marinić Na otvorenju sajma prisustvovao je i gradonačelnik Puljašić koji je poklonio ulaznice za klizalište.Čestitam vam i zahvaljujem što kod naših najmlađih razvijate empatiju i pomažete onima koji nisu te sreće da mogu dobiti baš sve što požele. Drago mi je doći na ovaj sajam, ovdje se uvijek osjeti puno ljubavi i dobrih emocija kakve trebamo gajiti jedni prema drugima- rekao je gradonačelnik Puljašić.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Kamera za nadzor brzine je manje nego kućišta, no kako prepoznati gdje su postavljene?
24. 06. 2026.
Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
