Učenici Poljoprivredne-prehrambene škole dirljivom gestom ispratili prof. Bušića u mirovinu
Na službenoj stranici Poljoprivredno-prehrambene škole u Požegi objavljen je video u kojem su učenici dirljivom gestom ispratili prof.

Na službenoj stranici Poljoprivredno-prehrambene škole u Požegi objavljen je video u kojem su učenici dirljivom gestom ispratili prof. Bušića u mirovinu.
"Nakon 41,5 godina rad u prosvjeti naš dragi kolega i profesor matematike i fizike Ante Bušić danas je održao svoj posljednji sat u učionici s trećim razredom, zanimanja prehrambeni tehničar. Stoga su mu pripremili mali oproštaj, a suza je bilo i s jedne i druge strane. Učenice i učenici našeg profesora pamtiti će kao dobrog i pravednog profesora. Sretno profesore i uživajte u zasluženoj mirovini u koju uskoro odlazite", stoji u objavi.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
