Valenti su stolac spasili njegov ʺdrugʺ, ali gle čuda i dvije vijećnice koje stalno upozoravaju na nepravilnosti
Jučer je održana izvanredna sjednica gradskog vijeća grada Slavonskog Broda.

Jučer je održana izvanredna sjednica gradskog vijeća grada Slavonskog Broda. Jedina točka dnevnog reda bila je opoziv predsjednika GV. Sjednica se zbog pandemije održala online.
Sjednici je prisustvovalo 22 vijećnika od njih 25. Na sjednici nisu bile nazočne nezavisne vijećnice Slavica Lemaić i Karmen Dizdar Grgurević te SDP-ov vijećnik Roberto Lujić.
Roberto Lujić je po tko zna koji put imao šansu riješiti se "utega" Stribora ali i ovaj put se pokazalo da nema "muda". A Slavica i Karmen su posebna priča. Godinama upozoravaju na nepravilnosti u radu GV a sada se ne pojave na sjednici.
S ta tri glasa Valenta bi bio bivši a njih dvije se drže principa. Djevojke možda je bio pogrešan trenutak za princip. U ovakvim situacijama nema principa. Ili jesi ili nisi. Neutralnost vam ne stoji.
Dakle Valenta ostaje predsjednik GV do kraja mandata, a nama svima se postavlja pitanje koliko zapravo priopćenja i otvorena pisma nezavisnih vijećnica imaju svrhu. Bilo kako bilo ubuduće ćemo pripaziti kakva i od koga priopćenja i otvorena pisma vam prenosimo.
A Roberto još jedanput...
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Kamera za nadzor brzine je manje nego kućišta, no kako prepoznati gdje su postavljene?
24. 06. 2026.
Fra Stjepan Hrkač preuzima vodstvo požeških franjevaca i Župe Duha Svetoga
24. 06. 2026.
Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
