Veličanin (39) svom radniku dao na korištenje građevinski alat kojeg nikad više nije vidio
Prijavio pronevjeru U ponedjeljak 7.

Prijavio pronevjeru
U ponedjeljak 7. veljače 2022. policijskim službenicima je prijavio 39-godišnjak s područja Velike da je kao vlasnik poduzeća u razdoblju od studenoga 2020. do siječnja 2022. svom djelatniku dao na korištenje građevinski alat u vlasništvu poduzeća u vrijednosti od sedam tisuća kuna, a kojega on do današnjeg dana nije vratio. Slijedi daljnje kriminalističko istraživanje i posebno izvješće nadležnom državnom odvjetništvu.
Iz prostorije škole otuđen novčanik
U ponedjeljak 31. siječnja 2022. u večernjim satima u Požegi u Ratarničkoj ulici u prostoriji škole, nepoznati počinitelj (ili više njih) je otuđio novčanik u vlasništvu 15-godišnjaka, a u kojem su se nalazili dokumenti i novac. Policijski službenici tragaju za nepoznatim počiniteljem protiv kojeg slijedi kaznena prijava.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Kamera za nadzor brzine je manje nego kućišta, no kako prepoznati gdje su postavljene?
24. 06. 2026.
Fra Stjepan Hrkač preuzima vodstvo požeških franjevaca i Župe Duha Svetoga
24. 06. 2026.
Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
