VIDEO: Požežani sinoć u 20h odali počast svima koji žrtvuju svoje zdravlje za dobrobit svih nas
Društvenim se mrežama proširio poziv za sve građane našeg grada i svih ostalih diljem Lijepe naše kako bi sinoć svi izišli na prozore i balkone te zapjevali pjesmu "Moja domovina" za sve naše zdravstvene djelatnike, naš stožer, našu policiju, vojsku, za sve navijače i ostale…

Društvenim se mrežama proširio poziv za sve građane našeg grada i svih ostalih diljem Lijepe naše kako bi sinoć svi izišli na prozore i balkone te zapjevali pjesmu "Moja domovina" za sve naše zdravstvene djelatnike, naš stožer, našu policiju, vojsku, za sve navijače i ostale koji u ovim teškim trenutcima žrtvuju svoje zdravlje za dobrobit svih nas.
Sinoć u 20h pjesmu "Moja domovina" zapjevali su i naši Požežani te su na taj način odali počast svima koji se bore s epidemijom koronavirusa. Isto tako sinoć je uz pjesmu "Moja domovina" poslana i jedna snažna poruka za sve – ZAJEDNO SMO JAČI!!
Osim pjesme sinoć se začuo i pljesak!!U nastavku pogledajte kako su pjesma i pljesak odzvanjali Požegom.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
