Sport

Vinkovci half maraton trčat će se virtualno

Dragi prijatelji, trkači i trkačice.

Slika

Dragi prijatelji, trkači i trkačice. Prvenstveno je cilj zdravlje i sigurnost svih građana i sudionika VKHM-a. U ovim izazovnim vremenima bitno je sačuvati naše zdravlje, razum i postupiti odgovorno.

Zbog situacije s COVID-om, a sukladno preporukama gradskog stožera civilne zaštite, Vinkovci half marathon 2020 nećemo biti u mogućnosti održati prema planu. 05.09.2020.Slijedom navedenog, organizator je u procesu definiranja virtualne utrke, te ćete Vinkovci half marathon moći otrčati gdje god bili i natjecati se u njemu.

Ista će se pratiti i mjeriti putem jedinstvene aplikacije koja je u izradi te ćete o detaljima biti obaviješteni na vrijeme. Startni paketi i u virtualnoj utrci će svakom sudioniku biti dostavljeni na adrese.

Da virtualna utrka može biti također atraktivna i kvalitetna, pobrinut ćemo se i javiti s detaljima uskoro. Naravno da smo za vas pripremili atraktivne startne pakete s jedinstvenim medaljama i majicama.

Naravno, službenog starta utrke neće biti, no zbog regularnosti i obrade rezultata, morat ćete je istrčati u vikendu 05.09 ili 06.09. do ponoći kada bi trebali obraditi rezultate i proglasiti naše pobjednike. Zahvaljujemo na razumijevanju, ostanite nam zdravi..

Izvor: Facebook

Komentari

Ostavite komentar

0 / 2000

Učitavanje komentara…

Povezane vijesti

Poljana