Volonteri Župe sv. Terezije Avilske, Požega organizirali se za pomoć starijima i nemoćnima
Hrvatska trenutno broji 99 osoba koje su zaražene koronavirusom.

Hrvatska trenutno broji 99 osoba koje su zaražene koronavirusom. Izdana je i preporuka o neizlasku starijih i nemoćnih osoba iz kuća i stanova, ali tko će njima nabavljati hranu i ostale potrepštine??
Iz Župe sv. Terezije Avilske, Požega odlučili su riješiti ovo pitanje te su na svojoj Facebook stranici objavili sljedeće:
"Dragi župljani!Ovih je dana izdana stroga preporuka o neizlasku starijih i bolesnih osoba iz kuća i stanova. Naši župni caritasovi volonteri su se organizirali za pomoć starijima i nemoćnima. Molimo vas da ovu obavijest podijelite na svojim FB profilima, a ponajviše da usmeno obavijestite starije osobe o tome.
Želi li netko pridružiti se našim caritasovim volonterima u ovom humanom činu, slobodno nam se pridružite!Neka vas prati Božji blagoslov i zaštita svetoga Josipa!"
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti


Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:


