Vatrogasci od jutros ispumpavaju poplavljene podrume stambenih zgrada u Požegi
Ako ste jutros u gradu nailazili na vatrogasna vozila na ulicama i ako ste negdje čak malo izapeli u prometu, razlog su poplavljeni podrumi nekih stambenih zgrada u Požegi.

Ako ste jutros u gradu nailazili na vatrogasna vozila na ulicama i ako ste negdje čak malo izapeli u prometu, razlog su poplavljeni podrumi nekih stambenih zgrada u Požegi.
Djelatnici policije, Tekije d.o.o. i vatrogasci također su sanirali kvar cijevi na cesti kod Arome, na inače vrlo prometnom raskrižju, stoga je ondje bio moguć pokoji manji zastoj u prometu.
"Od jutra smo na terenu kako bi ispumpali vodu iz podruma četiri stambene zgrade u ulici S.Radića i Cirakijevoj. S obzirom na da je poplavljena velika površina podrumskih prostorija, ispumpavanje su vrši u koordinaciji s djelatnicima Tekije d.o.o.", napisali su vatrogasci JVP Grada Požege.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Kamera za nadzor brzine je manje nego kućišta, no kako prepoznati gdje su postavljene?
24. 06. 2026.
Fra Stjepan Hrkač preuzima vodstvo požeških franjevaca i Župe Duha Svetoga
24. 06. 2026.
Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
