Politika

Županica Jozić u Brestovac i Požegu izlobirala novih 800 tisuća kuna

Aktualna županica Požeško-slavonske županije Antonija Jozić (HDZ) na društvenim mrežama objavila je hvale vrijednu vijest.

Slika

Aktualna županica Požeško-slavonske županije Antonija Jozić (HDZ) na društvenim mrežama objavila je hvale vrijednu vijest.

Doznajemo kako je Antonija Jozić danas u Ministarstvu regionalnog razvoja i fondova EU potpisala Ugovore o financiranju 2 projekta. U Požeško-slavonsku županiju stiže novih 800.000,00 kuna i to za projekt rekonstrukcije kotlovnice u OŠ Dragutina Lermana u Brestovcu i za projekt izgradnje zgrade Zavoda za hitnu medicinu u Požegi, a koja je već u početnoj fazi izgradnje. U svojoj objavi, napomenula je kako se nada da će nadležno Ministarstvo prepoznati napore Požeško-slavonske županije i odobriti još sredstava u nadolazećoj 2023. godini.

Ovim potezom već dokazano uspješna političarka, županica Jozić, a nekadašnja gradonačelnica Pleternice, nastavila je i dalje uspješno lobirati i privlačiti novac iz resornih ministarstava Republike Hrvatske, a koji se ovaj put investiraju ne samo u Pleternici već diljem naše županije. Upravo ovakva dva već spomenuta Ugovora trebala bi biti i poticaj nekim drugim lokalnim dužnosnicama da svojim općinama, ali i gradovima doprinesu više kroz projekte i donacije resornih ministarstva Republike Hrvatske, ali i same EU kako ne bi sve ostalo samo na praznoj priči i opravdanju “probali smo”, “nismo uspjeli” i slično. 

Čestitamo županici Jozić, a nadamo se kako ćemo ovakvim vijestima svjedočiti i u budućnosti.

Komentari

Ostavite komentar

0 / 2000

Učitavanje komentara…

Povezane vijesti

Poljana