(FOTO: Pakrački list)

16.9.2024. | 08:21 | Pakrački list
IZVOR: pakrackilist.hr
Pregleda: 1013

Drugi Titanov Ultimatum, jedinstvena biciklistička utrka organizirana od strane Biciklističkog kluba Titan, održan je 14. rujna na Omanovcu, gdje su natjecatelji na stazi XC Kuna dugoj 6.3 kilometra odvozili utrke u kategorijama Solo i Relay na 6 i 12 sati te Relay e-bike na 6 sati.

U Solo utrci na 6 sati pobijedio je Saša Jeftinić (BK Našice) te bivši član Titana koji je odvezao 12 krugova u vremenu 5 sati i 39 minuta. Drugo mjesto pripalo je Nandinu Maleševiću (Šljivic elektronika) koji je odvezao dva kruga manje, a treći je bio mladi Lovro Nuić, član lokalnog BK Titana, odvezavši osam krugova. Spomenut ćemo i Nenada Žigića iz Pakraca koji je zauzeo četvrto mjesto sa šest odveženih krugova.

U Relay utrci na 6 sati najuspješniji su bili sudionici tima 7WKG u sastavu Mario Klemen, Antonio Vidović, Josip Žugec i Ivan Franjčec s vremenom 5 sati i 54 minute. Drugo mjesto su zauzeli Traš Titansi.

U Solo utrci na 12 sati trijumfirao je Ivan Pintera (BK Bor) koji je za 10 sati i 27 minuta odvezao 19 krugova. Eugen Brlek (DNS) osvojio je drugo mjesto s dva kruga manje.

Relay utrku na 12 sati osvojila je ekipa 4 elementa u sastavu Tihomir Šatrović, Karlo Buti, Marko Puntarić i Ivan Sakoman koji su prikupili 27 krugova u vremenu 11 sati i 28 minuta. Drugoplasirana ekipa bila je DNF u sastavu Biljana Milić, Josip Tessari, Dominik Mik i Krešimir Pavičić, a odvezli su 17 krugova.

Pobjednici Relay e-bike utrke na 6 sati bili su Naelektrizirani veprovi u tandemu Goran Arbanas i Marko Rebrina, a koji su odvezli 14 krugova u vremenu 5 sati i 56 minuta.

Iako je veliki broj natjecatelja odustao zbog vremenskih neprilika te iako je kiša padala gotovo cijeli dan i otežala vozne uvjete natjecateljima, svi sudionici su nakon odrađenih utrka bili vidno raspoloženi te su se ostali družiti i nakon dodjele nagrada najuspješnijima te tako na najljepši način vratili organizatoru Titanu na čelu s predsjednicom Biljanom Milić na cjelokupnom uloženom trudu oko organizacije 2. Titanovog Ultimatuma.

izvor: Pakrački list

Ako ste bili na ljetovanju u Hrvatskoj, koliko ste platili noćenje u apartmanu?