>
Pozega
11 tra.
18°C
12 tra.
16°C
13 tra.
20°C
14 tra.
17°C
15 tra.
20°C
16 tra.
21°C
17 tra.
18°C
>
Pozega
11 tra.
18°C
12 tra.
16°C
13 tra.
20°C
14 tra.
17°C
15 tra.
20°C
16 tra.
21°C
17 tra.
18°C
Weather for the Following Location: Pozega map, Croatia

HPD Sokolovac Požega: Snježnim putom do Točka

6.3.2023. | 09:15

B.H.

Pregleda: 2220

NOVO

Požega u znaku ženske košarke: Plamene brane naslov na završnici Kupa Ružice Meglaj Rimac
Zima o incidentu:”Kako povjerovati da situacija nije izrežirana?” Frapirani smo.
Promjene u Kutjevu: Josip Mesić novi predsjednik Udruge Kutjevački vinari, najavljeni ambiciozni planovi
Martina Vlašić Iljkić smatra da se incident u Velikoj ne treba politizirati: “Očekujem dijalog i preuzimanje odgovornosti”
Gradskom muzeju Požega uručena nagrada Simply the Best u kategoriji Kultura i edukacija
Pri kraju izgradnja uređaja za pročišćavanje otpadnih voda u Čaglinu: Uskoro priključenje 180 domaćinstava na kanalizacijsku mrežu
SDP-ov kandidat za načelnika Velike Ivan Tomić verbalno napao ravnateljicu Dječjeg vrtića?
Proradila pravna država? Uhapšen Mile Kekin. Uskok istražuje navodne malverzacije sa zemljištem u Istri
Održana posljednja ovogodišnja korizmena tribina u Požegi
Pionirke ŽNK Slavonija Požega u Splitu uvjerljivo pobijedile ŽNK Hajduk u 12. kolu 1. HNLŽ

FOTO: HPD Sokolovac Požega

6.3.2023. | 09:15 | B.H.
Pregleda: 2220

Dok je u Požegi bilo pravo proljetno vrijeme planinarke i planinari HPD Sokolovca i ove su nedjelje uživali u zimskoj idili hodajući dubokim snijegom našim uspavanim Papukom.
Svoj zimski uspon na Točak (887 m) započeli su kod Novog Zvečeva.



Penjući se snijeg je bivao sve dublji, a raspoloženje sudionika izleta sve bolje jer ih je dočekala prava snježna bajka u kojoj su se isticale visoke jele i zvukovi brzih potoka. Dolaskom na vrh Točak zasluženo su se odmorili i nadoknadili izgubljenu energiju.





Za silazak su uz sunčano vrijeme koje je stazu činilo svjetlucavom i blještavom, odabrali Josipov put. Tu su se uz vodiča Krešimira Bubaka razveselili vidjevši pokojeg srndaća i divlju svinju. Zadovoljniji ovim izazovnim ali lijepim izletom vesele se novim planinarskim avanturama HPD Sokolovca koje ove godine slavi svoj 125. rođendan.





























Samo registrirani članovi mogu ocjenjivati i komentirati članke. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje. Ako jeste registrirani, prijavite se ovdje.

ANKETA
Smatrate li da gradonačelnik Požege, dr. sc. Žejlo Glavić nakon kompromitirajuće snimke treba dati ostavku?
1. Da, apsolutno! - 50,98%
2. Ne, sve je u redu - 49,02%
Ukupno glasova: 95364
Oglašavajte se na 034 portalu jer:
više od 300.000 korisnika mjesečno
više od 2 milijuna otvaranja stranica svakog mjeseca
Pročitaj više

IMPRESSUMUVJETI KORIŠTENJAPRAVILA PRIVATNOSTI