Judaši JK Jigora uspješni na turniru u Samoboru

JK Jigoro
(FOTO: Ustupljene fotografije)

25.2.2024. | 10:14 | JK Jigoro
Pregleda: 1215

Judo klub JIGORO nastupio je na međunarodnom Judo turniru u Samoboru. Na natjecanju je ukupno bilo 50 klubova iz 9 zemalja s ukupno 600 natjecatelja. Jigoro je nastupio sa 7 natjecatelja te su osvojili ukupno 5 medalja.

Veronika Grbeš se okitila s dvije zlatne medalje pobijedivši sve protivnice kako u svom tako i u starijem uzrastu.

Lucija Marijanović isto tako u svoju kolekciju dodaje još jednu zlatnu medalju.

Srebrnu medalju su osvojili Roko Zdravković i Lea Kir.

Želimo pohvaliti našeg Lea Ečimovića koji je imao teških 6 borbi i s 4 pobjede i 2 poraza ostaje na velikom 5 mjestu. Još su nastupali Mato Ivčetić i Ela Nijemčević koji su ostali isto nadomak medalje.

"Doći na ovako veliko natjecanje i osvojiti 3 zlata i 2 srebra je jako velika stvar za mali klub Jigoro iz Jakšića.Nastavljamo dalje istim tempom već na idućem natjecanju u Velikoj Gorici", dodala je trenerica Ivana Grbeš.