>
Pozega
17 svi.
16°C
18 svi.
17°C
19 svi.
19°C
20 svi.
20°C
21 svi.
21°C
22 svi.
21°C
23 svi.
17°C
>
Pozega
17 svi.
16°C
18 svi.
17°C
19 svi.
19°C
20 svi.
20°C
21 svi.
21°C
22 svi.
21°C
23 svi.
17°C
Weather for the Following Location: Pozega map, Croatia

Provedena volonterska akcija Moj profesor zna najbolje

FOTO: Katolička gimnazija Požega

16.4.2025. | 20:45 | Katolička gimnazija Požega
IZVOR: Katolička gimnazija Požega
Pregleda: 1130

Povodom Svjetskog dana činjenja dobrih djela koji se obilježava 6.4. kao nositelji volonterske akcije uključili su se profesori Katoličke gimnazije u Požegi.

U volontersku akciju pod nazivom “Moj profesor zna najbolje”, koju je koordinirala školska psihologinja Nikolina Bodolović, uključilo se čak 18 profesora koji su od 1. – 10.4.2025. održali besplatne instrukcije/konzultacije/pomoć u učenju/smjernice iz svog predmetnog područja.

Iako je u našoj školi običaj pomagati učenicima tijekom cijele godine, i izvan zaduženja, i popodne, i subotama, i tijekom praznika, željeli smo u okviru ove prigode učiniti dodatan poticaj prema uspješnom savladavanju obrazovnih ishoda, dodatno usmjeriti učenike prema njihovim profesorima koji im redovno predaju te zasigurno mogu najbolje odgovoriti na njihova pitanja u opuštenoj atmosferi.


Još jednom se pokazalo da je odnos između učenika i profesora jedna od najjačih karika naše škole, a gdje je kvalitetan i dobar odnos, tu su i izvrsni rezultati.















Samo registrirani članovi mogu ocjenjivati i komentirati članke. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje. Ako jeste registrirani, prijavite se ovdje.

ANKETA
Hoćete li izaći na lokalne izbore?
Kliknite na opciju za koju želite glasati.
Oglašavajte se na 034 portalu jer:
više od 300.000 korisnika mjesečno
više od 2 milijuna otvaranja stranica svakog mjeseca
Pročitaj više

IMPRESSUMUVJETI KORIŠTENJAPRAVILA PRIVATNOSTI