Darko Puljašić: ¨Grad Požega uvijek misli na svoju zlatnu generaciju¨
NITKO NE SMIJE BITI SAM

Tradicionalni susret "Nitko ne smije biti sam" okupio je osobe starije od 70 godina koje su ostale bez supružnika. Uz ručak, darove i prigodni glazbeni program u izvedbi Tamburaškoga sastava "Zlatna dolina", tristotinjak osoba provelo je ugodno poslijepodne u druženju s prijateljima i poznanicima.
Uz domaćina susreta, gradonačelnika Darka Puljašića na druženju su bili i njegovi zamjenici Mario Pilon i Ferdinand Troha. Prvi čovjek Požege istaknuo je kako će Grad i dalje pomagati ljudima starije životne dobi te im biti na usluzi.
"Grad Požega uvijek misli na svoju zlatnu generaciju, vas koji ste nas zadužili da danas možemo ovako lijepo i kvalitetno živjeti. Uz druženje, pripremili smo i mali poklon svakom od vas, a nadamo se kako će u idućim godinama, kako bude naš grad napredovao, pokloni biti i veći i bolji. Na nama je da radimo i razvijamo ga, baš kako ste i vi radili po 30 i 40 godina u požeškim poduzećima i ustanovama. Hvala vam svima što ste došli, jer ovo je mjesec ljubavi, dobrote i zajedništva." – rekao je gradonačelnik Puljašić.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
