Alles nogometno prvenstvo
Crna kronika

Otišao raditi prije tri mjeseca, još se nije vratio

JESTE LI GA VIDJELI?

Otišao raditi prije tri mjeseca, još se nije vratio

Iz Policijske uprave požeško-slavonske stigla nam je obavijest o nestanku osobe. Riječ je o 61-godišnjem Stjepanu Babiću iz Velike, koji je posljednji put viđen prije gotovo tri mjeseca.

Babić je 3. prosinca otišao raditi u Udbinu i tada mu se gubi svaki trag. Visok je 175 centimetara i ima prosijedu valovitu kosu. Ako netko ima bilo kakvih saznanja o tome gdje bi se mogao nalaziti, neka javi na telefon 192 ili u najbližu policijsku postaju.

Komentari

Ostavite komentar

0 / 2000

Učitavanje komentara…

Povezane vijesti

Master gradnja