Alles nogometno prvenstvo
Sport

Požega započela sezonu porazom u gostima

RUKOMET

Požega započela sezonu porazom u gostima

Požeški rukometaši su u prvom kolu 2. HRL sjever zabilježili poraz u gostima kod RK Vidovca. Rukometašima iz Vidovca pokraj Varaždina su ipak "pokazali zube", u 40. minuti su imali izjednačen rezultat, a do 45. minute su imali najviše gol zaostatka. Utakmica je završila rezultatom 33:28. U ekipi Požege najviše su se istakli Ivan Tomičić s 12 golova i vratar Goran Bubalo izvrsnim obranama.

- Igrali smo s vrlo jakom i iskusnom ekipom koja je jedan od najozbiljnijih konkurenata za prvo mjesto, većina njihovih igrača je igrala u Premijer ligi. Do 45. minute smo bili ravnopravni, čak smo imali priliku povesti pri rezultatu 20:20, ali nismo iskoristili tri napada i došlo je do njihovog odvajanja. Sljedeći protivnik nam je Garešnica, isto jedna iskusna ekipa za vrh tablice. Moramo dati sve od sebe i pobjeđivati kod kuće ako mislimo ostvariti cilj da budemo u vrhu lige. Bit će to teška utakmica, ali se nadam našoj pobjedi. Igramo iduću nedjelju u 18 sati i pozvao bih sve navijače da nam pomognu - izjavio je Dario Anić, trener Požege.

Od ove sezone RK Požega ima svoje natjecatelje i u 3. HRL istok. Ekipa Požega 2, koja se sastoji uglavnom od juniora, prošlog je vikenda u 1. kolu poražena u gostima kod RK Slavije u Starom Petrovom Selu rezultatom 36:24. Sljedeću utakmicu igraju danas (nedjelja) u Grabriku protiv Privlake u 19 sati.

Komentari

Ostavite komentar

0 / 2000

Učitavanje komentara…

Povezane vijesti

Master gradnja