Alles nogometno prvenstvo
Sport

Rukometaši Požege pobijedili u Virovitici i skočili na 2. mjesto

U NEIZVJESNOJ UTAKMICI

Rukometaši Požege pobijedili u Virovitici i skočili na 2. mjesto

Rukometni klub Požega ostvario je jučer značajnu pobjedu u gostima. Požežani su svladali ekipu RK Viro u Virovitici rezultatom 27:28.

Iako je konačni rezultat gotovo izjednačen, gosti iz Požege su vodili tijekom cijele utakmice, ali ipak je neizvjesno bilo u završnici. U jednom su trenutku imali pet golova prednosti, ali domaćin se uvijek vraćao u igru i pokušavao ih stići. Pred kraj utakmice sudac pokazuje nekoliko isključenja za Požežane, no ni to nije pomoglo Virovitičanima. U požeškoj ekipi najviše se istaknuo Tomislav Raguž postigavši osam golova, dok su Ivan Balenović, Luka Jurković i Marko Didić zabili svaki po pet komada.

Požega je sada druga na ljestvici 2. hrvatske rukometne lige sjever, odmah iza vodeće Ivančice koja se izdvojila s četiri boda prednosti. Među četiri ekipe s jednakim brojem bodova Požežani imaju najbolju gol razliku.

Komentari

Ostavite komentar

0 / 2000

Učitavanje komentara…

Povezane vijesti

Master gradnja