Alles nogometno prvenstvo
Crna kronika

U nesreći lakše ozlijeđeno 5-godišnje dijete

SLETJELA S KOLNIKA

Kriminal porastao: U kolovozu počinjeno 55 kaznenih djela

U srijedu su se na području PU požeško-slavonske dogodile četiri prometne nesreće. Prva se dogodila oko 11,55 sati u Požegi, u Ulici Antuna Kanižlića gdje je vozač teretnog vozila zbog nepropisne vožnje unatrag udario u stup javne rasvjete.

U vremenu od 12,58 do 13,30 sati u Požegi, u Ulici  dr. Franje Tuđmana nepoznati je vozač, nepoznatim vozilom, oštetio propisno parkirani Golf, požeških registarskih oznaka koji je prethodno parkirao 46-godišnjak.

Oko 13,50 sati na državnoj cesti D-38 između Kamenske i Orljavca uslijed neprilagođene brzine 28-godišnja vozačica osobnog automobila marke Renault, požeških registarskih oznaka, sletjela je s kolnika. Ona i 5-godišnje dijete, koje se nalazilo u sigurnosnoj sjedalici, lakše su ozlijeđeni.

Isti dan oko 15,40 sati u Pakracu, na raskrižju ulica Kralja Tomislava i Vatroslava Lisinskog, dogodila se prometna nesreća između dva osobna automobila u kojoj nije bilo ozlijeđenih osoba nego je samo nastala materijalna šteta.

Za počiniteljem koji je napustio mjesto prometne nesreće, a da nije ostavio podatke o sebi i vozilu kojim je upravljao policijski službenici tragaju, a protiv svih počinitelja ovih nesreća slijede prekršajne prijave, navodi se u izvješću iz PU požeško-slavonske.

Komentari

Ostavite komentar

0 / 2000

Učitavanje komentara…

Povezane vijesti

Master gradnja