Crveno meso je zdravo, ali ovo je najgora vrsta mesa koju možete unijeti u sebe
Preporuča se da crveno meso ne konzumirate više od jednom tjedno, a posebnice ako imate povišen kolesterol ili povijest kardiovaskularnih bolesti u obitelji.

Preporuča se da crveno meso ne konzumirate više od jednom tjedno, a posebnice ako imate povišen kolesterol ili povijest kardiovaskularnih bolesti u obitelji. Tada se čak preporuča i potpuno izbacivanje ove namirnice.
Svinjska rebrica su možda i najukusnija, ali ona su toliko masna da se to na njima čak i golim okom može vidjeti. Unosom 115 grama u organizam unosite 13 grama zasićenih masti
I uvjerljivo najgore što možete unijeti u sebe su kobasice, piše 1klik.
Kobasice su mesna prerađevina i suhomesnata kobasica sadrži šest grama zasićenih masnoća po porciji od 50 grama, ali sadrži i od 350 do 500 miligrama natrija.
Izvor:www.poslovni.hr
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Velika potražnja za radnicima u Požeško-slavonskoj županiji: otvoreni natječaji u zdravstvu, trgovini, ugostiteljstvu i proizvodnji
24. 06. 2026.
Baki i Ajkule imaju svoju prvu pjesmu
24. 06. 2026.
Kutjevački tamburaški orkestar oduševio publiku u atriju Dvorca Kutjevo
23. 06. 2026.
.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:
