LAŽNI POLICAJAC HARA SLAVONIJOM: Prevario staricu i ukrao joj 80 tisuća kuna
Da se u današnje vrijeme i ne može svakome vjerovati, dokazuje i jedan bizaran slučaj koji se ovih dana dogodio u Slavoniji.

Da se u današnje vrijeme i ne može svakome vjerovati, dokazuje i jedan bizaran slučaj koji se ovih dana dogodio u Slavoniji. Naime, kako je izvijestila PU osječko-baranjska, 88-godišnja starica ostala je bez 80 tisuća kuna zahvaljujući lažnom policajcu.
"Nepoznati počinitelj je 11. listopada nazvao 88-godišnjakinju kojoj se predstavio kao policijski službenik i zatražio da novac koji ima kod kuće donese u policijsku postaju iz razloga što je njezin novac krivotvoren. Nakon što je 88-godišnjakinja odbila doći u policijsku potaju lažni policajac je došao kod nje gdje mu je ista predala novac, čime je 88-godišnjakinja oštećena za oko 80.000,00 kuna.", izvijestili su iz PU osječko-baranjske.
Iz policije upozoravaju građane da budu oprezni s nepoznatim gostima, pa čak i s onima koji prethodno nazovu kako bi najavili svoj dolazak.
"Budite sumnjičavi, ne otvarajte vrata ni sumnjivim službenim osobama, dok vam prvo ne pokažu službenu ispravu ustanove koju zastupaju (policajci, bankari, električari, serviseri, instalateri Interneta i slično). Ako posumnjate da Vam se netko lažno predstavio na kućnom pragu odmah obavijestite policiju.", ističu iz policije.
Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

.png)
Anketa
Novi dizajn 034portala mi je:


